SHITET APARTAMENT 1+1 NË KOMPLEKSIN “DIAMOND HILL & SPA”. PAMJE NGA MALI DHE PISHINA

 • 89.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

🆕 🔥SHITET APARTAMENT 1+1 NË KOMPLEKSIN ”DIAMOND HILL & SPA”.

🌊 PAMJE NGA MALI DHE PISHINA

✅ Çmimi: 89,000€
✅ Vendndodhja:. Uji I Ftohte, Vlorë
✅ Sipërfaqe: 60 m2/ Bruto

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ Dhomë gjumi
✅ Tualet
✅ Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 3-të
✅ Orientimi Lindje
✅ 2 Ashensor
✅ Pastrim Ditor I Pallatit
✅ Parkim I Përgjithshem -1
✅ Survejim 24/H
✅ Kompleksi disponon Restorant, Lounge Bar, Salle Lojrash Per Femije, Pishine Verore & Dimerore, SPA, Palester, Rooftop Bar, Parukeri & Qender Bukurie/ Masazhi
✅ Me çertifikatë të rregullt pronësie

Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
+355682803436
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare