SHITET APARTAMENT 1+1 NE “GREEN COAST” RESORT

 • 159.000€
, Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE “GREEN COAST” RESORT

, Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 159.000€

Details

 • Price: 159.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e para e ketij lloji ne bregdetin Shqiptar ndodhet ne nje zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, ne plazhin e mrekullueshem te detit Jon. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim, ne ajer te paster dhe prane freskise se detit,

Green Coast Resort do te ofroje hotel me 5 yje me nje brand te njohur nderkombetar, sherbime, ambiente rekreative, vije bregdetare private, pedonale, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, investim te sigurte etj.

Fasada e xhamit dhe orientimi jug-perendim i jep apartaementit nje ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartament ne shitje 1+1, vetem 300 m nga deti Jon, brezi i dyte i apartamenteve, me sip. ndertimi neto 75.2 m2 + toke 22.7 m2 + 1 parkim 15.6 m2, kati dyte. Apartamenti ofron ambienti i ndenjes, kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase.

Parashikohet te mbaroje brenda Prill 2021

Shitet: 159 000 €

Emon Sila: ‭+355 69 605 4036‬

Email:  e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/green-coast-resort

 • Address Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93