SHITET APARTAMENT 1+1 NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË

 • 70.000€
, Piqeras, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
shitje
, Piqeras, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355693041461

Description

Sipërfaqja totale e apartmentit është 70 m2 dhe organizohet në:

1 Sallon + kuzhinë
1 Dhomë
1 Tualet
1 Depo
1 Ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e tretë te një pallati 3-katësh egzistues.
Ekziston mundësia e shfrytëzimit të hapësirës së soletës.
Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti ndodhet 5 minuta larg plazhit të Bunecit dhe ka një pamje panoramike nga deti.
Apartamenti mund të shkëmbehet me apartament në Tiranë.

ID e pronës: 13355

Çmimi: 70,000 EUR/TOTAL

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

 • Address Piqeras, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
 • DES Himare