Shitet apartament 1+1 ne Fresk Me HIPOTEKE Billion303

 • 45.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 ne Fresk Me HIPOTEKE Billion303

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e freskut ,te rruga e Thesarit, Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64 m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i totalisht i restauruar . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te miredaministruar ne nje zone qe te ofron qetesi dhe ajer te paster. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate