Shitet apartament 1+1 ne Fresk Billion381

 • 53.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 ne Fresk Billion381

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e Freskut ,prane Ana Market. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin trete te nje pallati te ri dhe te miredaministruar te pajisur me ashensor, ne nje zone qe te ofron qetesi dhe facilitete te tjera . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate