SHITET APARTAMENT 1+1 NE FILLIM TE RRUGES “ALI DEMI”

 • 57.998€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FILLIM TE RRUGES “ALI DEMI”

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.998€

Details

 • Price: 57.998€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Apartamenti në shitje 1+1 ka një vendodhje shume të mire, pranë shkolles “1 Maji”, 15 minuta nga qendra në këmbë, dhe afër me disa nga akset rrugore kryesore të Tiranës. Ndodhet pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat e preferuara të Tiranës.

Apartamenti ka kubaturë të rregullt pa humbje në sipërfaqe, i rikonstruktuar komplet, i përshtatshëm për banim dhe për investim.

Apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe neto 60.8 m2, pozicionohet në katin e katërt me orientimin jug-veri. Organizohet nga një dhomë ndenjë + guzhinë, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-fillim-te-rruges-ali-demi-0

 • Address Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93