SHITET APARTAMENT 1+1 NË FILLIM TE LUNGOMARES , VLORE 59 200 EUR.

 • 59.200€
, Cameria

Details

 • Price: 59.200€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682803436

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74m², me dokumentacion të rregullt hipotekor, me çertifikatë pronësie.

Organizohet në:
sallon+ kuzhinë,
1 dhomë gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 8 .
Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi i apartamentit është 59.200 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355682803436

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare