SHITET APARTAMENT 1+1 NË BULEVARDIN KRYESOR ‘ISMAIL QEMALI’, VLORË.

  • 102.900€
,

Details

  • Price: 102.900€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË BULEVARDIN KRYESOR ‘ISMAIL QEMALI’, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë me pamje pjessërisht nga Bulevardi.
Mundësi konvertimi ne 2+1 pasi disponon mjaftueshëm sipërfaqe.

Orientimi Veri-Perëndim.
Sipërfaqja totale e apartamentit : 98 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 1,050 Euro / M2

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare