SHITET APARTAMENT 1+1 NE BREGDET GOLEM DURRES

 • 33.000€
Golem
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BREGDET GOLEM DURRES

Golem
 • 33.000€

Details

 • Property ID: 34581
 • Price: 33.000€
 • Property Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 65 m2 ne bregdet Golem-Durres. Apartamenit 1+1 eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashke me guzhine, nje tualet dhe nje banjo.
Apartamenti ndodhet brenda nje rezidence te gjelberuar dhe me hyrje te kontrolluar, me rruge, parkim e ndricim te bollshem. Per banoret e Rezidences eshte edhe nje pishine e madhe…
Apartamenti eshte i mobiluar bukur dhe me punime extra.
APARTAMENTI SHITET VETEM 33.000 EURO.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Golem
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare