Shitet apartament 1+1 ne Astir ID: Billion491

 • 50.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 ne Astir ID: Billion491

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet apartament 1+1 ne Astir
ID: Billion491
Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e Astirit, prane Oslos. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi , nje tualet me dritare si dhe eshte i rrethuar me verande nga te gjitha anet. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te miredaministruar te pajisur me ashensor, ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet, si shkolla,supermakete , linja urbane etj . Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1750/shitet-apartament-1-1-ne-astir-billion491.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate