SHITET APARTAMENT 1+1 NË ALI DEM, TIRANË

 • 50.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ALI DEM, TIRANË

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ALI DEM, TIRANË

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54 m², me dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Organizohet në:
1 dhomë gjumi,
1 tualet, sallon,
kuzhinë, dhe
1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 4, të një pallati pa ashensor.

Apartamenti ndodhet në rrugë të gjanë, në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme.

Çmimi i apartamentit është 50.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate