Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem

 • 79.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0683607465

Description

Shitet apartament 2+1 ne ndertim tek kompleksi Kaimi ne Ali Dem.
Apartamenti organizohen nga salloni, tualet, 2 dhoma gjumi dhe ballkon.
Ka siperfaqe 78 m2 dhe dorezohet me hidrosanitare inkaso, dritare alumin termik dopio xham, grila, fasade e termoizoluar, sistem multisplit i kondicionimit i instaluar.
Orientimi eshte lindje.
Mundesi kreditimi deri ne 80%.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
ElviBushi
 • ElviBushi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ElviBushi
 • ElviBushi