SHITET Apartament 1+1 me super investim afër Grand Hotel Fafa, Golem

 • 72.000€
, Kavajë, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2501, Albania
shitje

 SHITET Apartament 1+1 me super investim afër Grand Hotel Fafa, Golem

, Kavajë, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2501, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355694370227

Description

Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne cdo detaj. Ndodhet ne katin e dyte, me distance shume te afert nga deti, ngjitur me Hotel Fafa.
Organizohet nga një sallë e ndricuar me kënd ngrënie dhe ndenjeje, me një ballkon të bollshem, dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Disponon certificate pronësie, shitet i mobiluar dhe është ideal per investim.
Na kontaktoni për një vizitë në pronë:
0694370227 / 0694098578
 • Address Kavajë, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2501, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat