Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m2 + dyqani me sipërfaqe 19.2 m2.

  • 55.000€
,

Details

  • Price: 55.000€
  • Size: 56 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m2 + dyqani me sipërfaqe 19.2 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 të një pallati ekzistues i mobiluar.
Organizohet me 1 dhom gjumi, një korridor ndarës, tualet, sallon, ambjent gatimi dhe ballkon.
Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.
Çmimi është 55.000 euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare