SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZHE TE VJETER.

 • 1.000€
, Cameria

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697066662

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZHE TE VJETER.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ,ka një sipërfaqe prej 70.5 m2, dhe eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

✅ Orientimi Perëndim,
✅ 1 Dhomë Gjumi,
✅ 1 Sallon + Kuzhinë,
✅ 1 Tualet,
✅ 1 Ballkon,

✅ Çmimi 1000 Euro / M2

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione, një vizitë në pronë ose na kontaktoni:

📲 +355697066662

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare