SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE FANTASTIKE TE LIQENI I THATE!

 • 126.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 126.000€

Details

 • Price: 126.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695557770

Description

Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i thate, me nje siperfaqje bruto 64.92 m2 dhe siperfaqje neto 59.69 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje interior te thjeshte, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe te qete, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth e dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

PAMJE FANTASTIKE NGA BALLKONI

Orientim- Lindje

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES