SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK… MISTO MAME..!!

 • 36.000€
, Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK… MISTO MAME..!!

, Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 36.000€

Details

 • Price: 36.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE MISTO MAME… AP 1+1 ME HIPOTEK..!!

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 57 m2 ne katin e 5…!! ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet ne Misto Mame te kompleksi Derveni dhe organizohet nga sallon dhe guzhine gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. Ka nje planimetri te regullt gje nje orjentim te mire..!! Mund te shifet edhe si mundesi Investimi per ta lene me qira..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 36000 EURO…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL