SHITET APARTAMENT 1+1 ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE , KOMUNA E PARISIT , PRANË BAR DA CAPO, TIRANË

 • 98.210€
, Rruga Frang Bardhi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
shitje
, Rruga Frang Bardhi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • 98.210€

Details

 • Price: 98.210€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE , KOMUNA E PARISIT , PRANË BAR DA CAPO, TIRANË

ÇMIMI: 98210 totali

Sipërfaqja :70, 15m ²

Vendndodhja: Rruga Frang Bardhi

Apartamenti organizohet nga një sallon dhe ambientin e gatimit, më pas në dhomen e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualetin e përbashkët.

Tipologjia 1+1

1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi

1 Dhome gjumi

1 Ballkon

1 Tualet

Apartamenti ndodhet në katin e 8 të banimit.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar pasi ka facitetet e nevojshme të një jetese komode dhe të qetë. Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

+355 69 703 2244

 • Address Rruga Frang Bardhi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta