Shitet apartament 1+1 me Ballkon, Prane Shkolles se Mjeshterise Sportive Durres

 • 40.000€
, Prane Shkolles Mjeshterise, Durres
shitje

Shitet apartament 1+1 me Ballkon, Prane Shkolles se Mjeshterise Sportive Durres

, Prane Shkolles Mjeshterise, Durres
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1 me Ballkon, Prane Shkolles se Mjeshterise Sportive Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 74 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses.
 Me Ballkon
E mobiluar
Me ashensor
Cmimi: 40 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Prane Shkolles Mjeshterise, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona