Shitet apartament 1+1, Mbrapa Stadiumit, Durres

 • 29.000€
Mbrapa Stadiumit, Durres

Shitet apartament 1+1, Mbrapa Stadiumit, Durres

Mbrapa Stadiumit, Durres
 • 29.000€

Details

 • Property ID: 37894
 • Price: 29.000€
 • Property Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1, Mbrapa Stadiumit, Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses.
Pa mobiluar
Parafabrikat
Cmimi: 29 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Mbrapa Stadiumit, Durres
 • City Durres

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona