Shitet, Apartament 1+1, Lura 5, Gjiri Lalzit. 133,163 € ID: OPP+27406

 • 133.163€
, durres

Details

 • Price: 133.163€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Apartament 1+1, Lura 5 ,Gjiri Lalzit
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:137.33 m2.
• Sipërfaqja neto: 77.33m2.
Sipërfaqe verande:60 m2
• Kati 2.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, verandë.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri në fazë karabinaje..
. Opsion ideal investimi.
Vendodhja e apartamentit eshte nje nga zonat me te preferuara dhe elitare tek Gjiri i Lalzit, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona dhe vetem 40 minuta larg Tiranes.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +