SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJA “KRYENGRITIA” FIER

 • 26.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJA “KRYENGRITIA” FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 26.000€

Details

 • Price: 26.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Kryengritia” Fier. Ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati ekzistues. Organizohet në: 1 dhomë, kuzhinë + soxhorno, 1 banjo, 1 ballkon. Shitet i restauruar dhe mobiluar me çmimin: 26,000 euro/total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni  +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-lagja-kryengritia-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate