Shitet, Apartament 1+1, Ish Profarma, Tiranë. 67,000 € ID: OPP+17481

 • 67.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Profarma, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Ish Profarma, Tiranë. 67,000 € ID: OPP+17481

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Profarma, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Apartament 1+1, në zonën e ish Profarma, Rruga Nikollaq Zoraqi, Rezidenca Brunes.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 66.54 m2
• Kati i 6 banim.
• Orientim Jug-Perëndim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar:
Fasada e jashtme është me sistem termik dhe e veshur me tullë dekorative,
Dritaret e duraluminit janë me duralumin termik 11000 me dopio xham dhe xham triplex, Apartamentet me njëra tjetrën janë me dopio tullë termike 10cm me polisterol në mes, muret ndarës brenda apartamenteve janë me tullë termike 12 cm të trashë,
Sistemi i ngrohje-ftohjes është me lidhur me sistemin e kondicionimit, instalimet hidroteknike janë multistrat për furnizimin me ujë dhe me gomina (pestan) për shkarkimet dhe ajrimet, instalimet elektrike janë të markës ABB,
Nënshtresat në apartamente janë të ndara në 2 shtresa: e para lehtësuese me penobeton polisterol kokërr dhe e dyta niveluese për shtrimin e pllakave.
Ballkonet janë me parapet xhami të temperuar dhe të laminuar.
Ambienti i jashtëm i sistemuar me gjelbërim dhe vendpushimi me stola.
• Ndërtim bashkëkohor me parametra dhe cilësi të lartë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Lokacion i favorshëm.
Për ta vizituar na kontaktoni! opp+17481

 • Address Profarma, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +