Shitet, Apartament 1+1, Ish Profarma, Tiranë. 62,680 € ID: OPP+22580

 • 62.680€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Ish Profarma, Tiranë. 62,680 € ID: OPP+22580

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.680€

Details

 • Price: 62.680€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Shitet, Apartament 1+1, ish Profarma, Tiranë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 62.68 m2.
• Kati 6.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh
•Në proces hipotekimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Me sistem kapot.
• Dritare dopio xham ( duroplast).
• Shkallë me dritare.
• Tullë dekorative .
• Kubaturë e rregullt.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +