Shitet apartament 1+1 i ri NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI”

 • 145.000€
, Rruga Myslym Shyri
shitje

Shitet apartament 1+1 i ri NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI”

, Rruga Myslym Shyri
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qëndrës, në rrugen “Myslym Shyri”, në një nga zonat më elitare të Tiranës. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfillte shoqeror, dhe është shumë e njohur për aktivitet tregetar. Ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme, destinacione argetimi etj. Pallati ka akses shumë të lehtë për në qëndër, në unazë dhe në rrugët kryesore hyrese dhe dalëse të qytetit.

Investimi i pallatit bëhet nga një firme teper serioze, me shkallezim 5 dhe 9-të kate ku dy katet e para janë dyqane shërbimi, dhe 3 kate parkim nën tokë. Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniture. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Avantazhet e projektit jane cilesia e lartë ndërtimit,  vendodhje elitare, fasadë e ventiluar dhe e veshur me pllakë travertine, izolimi i mureve është akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe dopio xham, ballkonet dhe ambientet e përbashkëta të gjelbëruara, planimetri funksionale ku apartamentet nuk kanë kollona në mes gjë që bën te mundur rishikimin e mureve sipas dëshirës, lartësia e apartamenteve 3.42 m, dy ashensore, investim i sigurtë, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë dhe elitare, shesh i gjelbëruar në brendësi të godinës etj.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 58 m2 + 14.6 m2 verande (81.6 m2 bruto) pozicionohet në katin e peste. Do të ofrojë 1 dhome gjumi, sallonin me guzhinen, 1 tualet dhe veranden.

Shitet: 145.000 Euro

Parkime në shitje me cmimin 25.000 Euro

Objekti është parashikuar të përfundoje brenda vitit 2022

Kontakt: +355672043899

Per me shume informacion dhe prona te tjera kontaktoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-rrugen-myslym-shyri

 • Address Rruga Myslym Shyri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93