SHITET APARTAMENT 1+1 I PËRSHTATUR NË 2+1,RRUGA MAHMUT XHELIU,TIRANË

 • 65.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 I PËRSHTATUR NË 2+1,RRUGA MAHMUT XHELIU,TIRANË

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692048884

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 I PËRSHTATUR NË 2+1,RRUGA MAHMUT XHELIU,TIRANË

Apartamenti është i organizuar në korridorin i cili bën shpërndarjen e ambienteve në sallonin e ndenjes, këndin e gatimit , vazhdojmë me dhomën matrimoniale,dhomën e femijëve dhe tualetin.

Pallati në te cilin ndodhet apartamenti ka punime cilësore.

Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha fasilitetet e domosdoshme të përditshmërisë.

Vendndodhja: Don Bosko

Sipërfaqe: 68 m2

1 Sallon +1 Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Hipotekë
Ashensor
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues

Cmimi:65.000 Euro/total.

ID e pronës: 11816

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355692048884

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate