Shitet Apartament 1+1 i perfunduar

 • 54.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet Apartament 1+1 i perfunduar

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 54.000€

Details

 • Property ID: 33789
 • Price: 54.000€
 • Property Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 1+1, me sipërfaqe 70.3 m2. Ambienti i ditës dhe vetë apartamenti me orientimin e tij të dyfishtë nga Jugu dhe Lindja, ajrosen dhe ndriçohen shumë mirë gjatë gjithë ditës. Tualeti aksesohet nga korridori në hyrje ndërsa dhoma e gjumit pozicionohet në mënyrë të tillë që të mos cënojë funksionalisht ambientin e ditës me flukse shtesë lëvizje.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al
 • 0698822028

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al