SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR  TEK TREGU ELEKTRIK, TIRANË.

 • 110€
, Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
, Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 110€

Details

 • Price: 110€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR  TEK TREGU ELEKTRIK, TIRANË.

 

Çmimi: 110.000 euro

Sipërfaqja: 71 m²

Vendndodhja : Pranë ish tregut elektrik tek muzeu I shkencave të natyrës.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës ,  1  tualet  ,ambienti I ndenjes+gatimit, dhoma e gjumit me akses dalje në ballkon. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë, tualet inkaso ,sistem chilleri  ,parket cilësor dhe grila.

 

Tipologjia:1+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon
1 Korridor

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0688000969

 

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta