SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE LIQENI I THATË, TIRANË

 • 120.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE LIQENI I THATË, TIRANË

 

Çmimi : 120.000 euro

Sipërfaqja: 74 m2

Vendndodhja: Liqeni I thatë,Tiranë.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 3- të nga toka në një pallati të ri të mirë-organizuar .Apartamenti organizohet në  ambientin e gatimit+ ndenjes  me akses dalje në ballkon , dhoma e gjumit  me akses dalje përsëri në ballkon dhe tualeti i përbashkët. Banesa ndodhet në një objekt të ri me ashensor  dhe 2 katet e para janë ambiente komerciale . Apartamenti disponon mobilim të ri bashkëkohor

 

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zonë goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

 

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0697032241

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta