SHITET APARTAMENT 1+1, I MOBILUAR, RRUGA “BABE REXHA”, TIRANË

 • 70.000€
, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1, I MOBILUAR, RRUGA “BABE REXHA”, TIRANË

, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

SHITET APARTAMENT 1+1, I MOBILUAR, RRUGA “BABE REXHA”, TIRANË.

Kati 1, pallat egzistues.

I sapo rikonstruktuar.
Sip totale 55 m2.

Dokumentacion i rregullt hipotekor
organizimi i pronës:
1 dhomë gjumi, 1 sallon, 1 kuzhinë,1 tualet, 1 ballkon dhe oborr.

Çmimi i shitjes 70,000 Euro, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

 • Address Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate