SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MISTO MAME TEK PALLATET CABEJ

 • 50.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MISTO MAME TEK PALLATET CABEJ

, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MISTO MAME TEK PALLATET CABEJ

OKAZION. Shitet apartament 1+1 i cili mund te adoptohet lehtesisht ne 2+1 ne nje prej komplekseve me te mira ne zonen e Misto Mame, tek pallatet Cabej. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72m2 dhe ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 9-katesh. Organizohet ne nje strukture perfekte ka kushine moderne, salloni i ndenjes eshte i ndare nga dhomat e tjera me nje strukture mjaft te sofistikuar , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon . Ajo cfare te bie ne sy ne kete apartament jane mobiliet mjaft terheqese te stilit luksoz , orientimi lindje perendim qe te jep mundesine e nje pamje mjaft te kendeshem. Apartamenti shgitet totalisht i mobiluar. Gjithashtu duhet theksuar se pallati eshte prane rruges kryesore dhe zona ne te cilen ndodhet mundeson gjith facilitetet e nevojeshme per nje jetes sa me komode.Apartamenti disponoj dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MISTO MAME TEK PALLATET CABEJ

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate