SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, LUNGOMARE, VLORË

 • 60.000€
, Lungomare
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, LUNGOMARE, VLORË

, Lungomare
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Shitet Apartament 1+1, i mobiluar, në Lungomare, Vlorë.
Ndodhet në katin e 7-të banim, të një pallati të ri me pamje nga deti.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 58 m².
Organizohet në : 1 sallon + kuzhinën e gatimit, 1 dhomë gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Dhomat janë te mbushura me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi është 60.000 euro.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 40 83 999

 

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-i-mobiluar-lungomare-vlore-4/

 • Address Lungomare
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate