SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, LUNGOMARE, VLORË

 • 81.600€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, LUNGOMARE, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 81.600€

Details

 • Price: 81.600€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 60 11 333

Description

Shitet apartament 1+1 në Lungomare, Vlorë . Apartamenti është 68m² bruto, ndodhet në katin e 2-të në pallat të ri, me dalje në rrugë kryesore. Organizohet në sallon dhe kuzhinë, dhomë gjumi të bollshme, 1 tualet, 1 ballkon.
Apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore .
Shitet i mobiluar, 1200 € /m2.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 11 333

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-11-i-mobiluar-lungomare-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate