Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 53,000 € ID: OPP+20459

 • 53.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 53,000 € ID: OPP+20459

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Shitet, Apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga Dalip Topi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 66.1m2.
• Kati 5.
• Orientim veri-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• E mobiluar.
• Në Proces hipotekimi (Hipoteka përfundon në 2-3 muajt e ardhshëm)
• Totalisht i investuar me izolim termik dhe akustik, dritare dopio xham plastike, parket, punime gipsi dekorative.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +