Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 56,600 € ID: OPP+21157

 • 56.600€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 56,600 € ID: OPP+21157

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 56.600€

Details

 • Price: 56.600€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 355692985009

Features

Description

Shitet, Aparament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 94 m2.
• Sipërfaqe neto: 87.06 m2.
• Kati 6 i fundit.
• Orientim veri – perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Mund të konvertohet në 2+1.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Lokacion i favorshëm.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +