Shitet Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 46,500 € ID: OPP+22248

 • 46.500€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 46,500 € ID: OPP+22248

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 46.500€

Details

 • Price: 46.500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet Apartament 1+1, Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja 69.3 m2.
• Kati 4.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Me hipotekë.
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me parket.
• Dritare termike dopio xham.
• Me sistem kondicionimi. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +