Shitet, Apartament 1+1 ,Fresku, Tiranë. 45,000 € ID: OPP+23326

 • 4.500€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1 ,Fresku, Tiranë. 45,000 € ID: OPP+23326

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 4.500€

Details

 • Price: 4.500€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Rruga Thesarit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 76.4 m2.
• Sipërfaqe neto: 71.2 m2.
• Kati 2.
• Orientim jug-perëndim.
• ne proces hipotekimi
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet(me dritare), ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt..
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore..
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +