Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 45,000 € ID: OPP+21865

 • 45.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 45,000 € ID: OPP+21865

, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja: 73 m2 .
• Kati i 5.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Me kondicionim
• Orientim perëndim.
• I investuar me mobilim bashkëkohor.
•Me hipotekë.
•Mundësi parkimi.
• Ekstra: linjë e gatshme interneti dhe gaz i instaluar për gatim.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +