Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 40,000 € ID: OPP+18272

 • 40.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 40,000 € ID: OPP+18272

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku, Rruga Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 68m2.
• Kati i 3.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Në process hipotekimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +