Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 36,000 € ID: OPP+17592

 • 48.000€
Rruga e Thesarit

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 36,000 € ID: OPP+17592

Rruga e Thesarit
 • 48.000€

Details

 • Property ID: 47580
 • Price: 48.000€
 • Property Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga e Thesarit, pranë Supermarket Spar 2.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 63,9 m2.
• Kati i 1 banim.
• Orientim Veri-Lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar; me kondicioner.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi
Për ta vizituar na kontaktoni! OPP+17592

 • Address Rruga e Thesarit
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +