SHITET APARTAMENT 1+1 E MOBILUAR TE FRESKU, TIRANË 5,000,000 LEK / Total

 • 40.370€
,
qera

SHITET APARTAMENT 1+1 E MOBILUAR TE FRESKU, TIRANË 5,000,000 LEK / Total

,
 • 40.370€

Details

 • Price: 40.370€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Shitet apartament 1+1 te Fresku, Tiranë Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqje të brendshme prej 71m2. Organizohet në sallon, kuzhinë, tualet, dhomë gjumi dhe ballkon. Duke qënë se salloni ka një hapsirë shumë të madhe bëhet e mundur të bëhet një ndarje tjetër për të shtuar një dhomë gjumi, pa humbur funksionaliteti i sallonit dhe kuzhinës. Shitet për vlerën totale të 5 000 000 Lekë/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-11-e-mobiluar-te-fresku-tirane/

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate