!!!DHENE!!!Me qera apartament 1+1 Durres Vollga perballe Sfinksit

 • 300€
9 Qender, Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
9 Qender, Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355673866666

Description

🏘Jepet me qera apartamenti 1+1 ne vollga, Durres perball Sfinks
👉Apartamenti eshte me siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses.
📌 Vije e pare me detin
📌 Ballkon
📌 Banjo
📌 Drejtimi Lindje
📌 E mobiluar
💶Cmimi: 300 euro/ muaj
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona