Shitet Apartament 1+1 dhe Garazhd

 • 92.000€
, Plazh Durres
shitje

Shitet Apartament 1+1 dhe Garazhd

, Plazh Durres
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695509143

Description

Shitet Apartament 1+1 dhe Garazhd
Me pamje nga deti
Siperfaqja totale: 64.68 m2
Siperfaqja neto: 57.75 m2
E pajisur me dokumentacionin perkates
E mobiluar
Kati i 6 i banimit
Objekti i pajisur me ashensor
Cmimi: 92.000 euro
Adresa: Plazh Durres
Vendparkimi ndodhet ne katin -1 te godines me siperfaqe 22.52 m2

 • Address Plazh Durres

Contact Information

View Listings
Hibrid Lika

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
 • Hibrid Lika