SHITET APARTAMENT 1+1, BULEVARDI ZHAN D’ARK, TIRANË

 • 55.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 1+1, BULEVARDI ZHAN D’ARK, TIRANË

Çmimi: 55.000 Euro/Total
Vendndodhja: Bulevardi Zhan D’Ark
Sipërfaqe: 53 m2

Apartamenti është i organizuar nga korridori, i cili bën shpërndarjen në sallonin bashkë me ambientin e gatimit (salloni ka dalje në ballkon), në dhomën e gjumit dhe tualetit.

Orientimi i apartamentit është shumë i favorshëm, në Jug-Lindje, që I siguron apartamentit pamje dhe ndriçim sa më natyral.

Tipologjia 1+1:
1 sallon + ambient gatimi
1 dhomë gjumi
1 Korridor
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 4 (jo i fundit)
Pallat ekzistues
I mirëadministruar
I pamobiluar
Orientimi Jug-Lindje
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor
ID:13080

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:
+355697032244

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta