SHITET APARTAMENT 1+1 BASHKË ME DYQAN DHE BODRUM NË ÇOLE, VLORË.

  • 60.000€
,

Details

  • Price: 60.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 BASHKË ME DYQAN DHE BODRUM NË ÇOLE, VLORË.
Apartamenti ndodhet në katin e 1 dhe ka një sipërfaqje prej 55m2 .
Prona është e organizuar me 1 dhomë gjumi,1 ambient gatimi, sallon, ballkon dhe 1 tualet.
Shtëpia është e rinovuar dhe e mobiluar. Me çertifikatë pronësie. Bashkë me të është dhe një dyqan 50m2 + bodrum 30m2. Te treja bashkë në çmim okazion 60000€ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare