Shitet Apartament 1+1 “Dogana”, Tiranë

 • 53.460€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga 29 Nëntori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga 29 Nëntori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 53.460€

Details

 • Price: 53.460€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri përgjatë aksit të rrugës “29 Nentori” pranë mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia. Gjithashtu , ndodhet në një nyje të rëndësishme kominikimi midis Durrësit, Tiranës dhe pjesës veriore, Kamëz, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendrën e Tiranës, në vijë të drejtë, nëpermjet rrugës së Durrësit. Punimet në kompleks përfundojnë 2024 (për 1 vit )

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kati 3 banim
 • Me ashensor
 • Post Parkim (15.000€)
 • Në proçes Hipotekimi

Për më tepër informacion kontaktoni!

 • Address Rruga 29 Nëntori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome