Shitet apartament 1+1/Apartment 1+1 for sale

 • 39.000€
,
shitje

Shitet apartament 1+1/Apartment 1+1 for sale

,
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355693213050

Description

❗Apartament 1+1 for sale

S771

 

📌Apartment 1+1 for sale,located near Jumbo,in the city center.

-It is on the 6th floor in a new building ,it’s unfurnished and uninhabited before.

-The apartment has an total surface of 78m2 and it consists: 1 bedroom,living room and kitchen with ample space,1 toilet and 1 balcony .

-The apartment has a regular ownership certificate.

.

.

📌Apartament 1 + 1 në shitje, afër Jumbo, në qendër të qytetit.

-Ndodhet në katin e 6-të në një ndërtesë të re, është e pa mobiluar dhe e pabanuar më parë.

-Apartmenti ka një sipërfaqe totale prej 78m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, sallon dhe kuzhinë me hapësirë ​​të bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon.

-Apartment disponon çertifikatë të rregullt pronësie.

Address

 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
EstateAll
 • EstateAll