Shitet, Apartament 1+1 & Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 61,000 € ID: plus17101

 • 61.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Teleferikut
shitje

Shitet, Apartament 1+1 & Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 61,000 € ID: plus17101

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Teleferikut
 • 61.000€

Details

 • Price: 61.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Shitet, apartament 1+1 & ambient biznesi, në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 62 m2
• Sipërfaqja e ambientit: 20 m2
• Kati i 4 banim.
• Orientim Veri-Lindje
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me aspirim, ballkon
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Bosh
• I pabanuar më parë
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore
• Ndriçim natyral
• Mundësi parkimi
• Zonë e qetë
• Super Pamje
Për ta vizituar na kontaktoni! plus17101

 • Address Rruga e Teleferikut
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +