Shitet, Apartament 1+1, Allias, Tiranë. 47,000 € ID: OPP+23678

 • 47.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 1+1, Allias, Tiranë. 47,000 € ID: OPP+23678

4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 47.000€

Details

 • Price: 47.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355693489771

Features

Description

Shitet, Apartament 1+1, Allias, Rruga Njazi Meko.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe : 53.6 m2.
• Kati 5.
• Orientim veri-jug.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• E mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt..
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +