Shitet apartament 1+1 Afer Spitalit, Durres

 • 40.000€
Prane Spitalit, Durres

Shitet apartament 1+1 Afer Spitalit, Durres

Prane Spitalit, Durres
 • 40.000€

Details

 • Property ID: 33741
 • Price: 40.000€
 • Property Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 1+1 Afer Spitalit, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 54 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses.
Me Ballkon
E mobiluar
Me Vend Parkim

Cmimi: 40 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Prane Spitalit, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Invest Prona
 • Invest Prona
 • 0035567386666600355672069166

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona